Gelung Pintu Jenis Winch

Kategori: Kren Jalan Dan Jambatan

Aplikasi: Pengangkat pintu jenis winch digunakan untuk membuka dan menutup pintu pagar, rak sampah, dan peralatan mengangkat yang lain.

Winch Type Gate Hoist

Pengenalan produk

Bergantung pada keperluan operasi pembangkit tenaga air, pengangkut yang bertanggung jawab mengatur aliran melalui pintu gerbang, melepaskan banjir, mengeluarkan sedimen, menyapu pasir dan tugas-tugas penting lainnya. Sementara itu, pengangkut dapat menyelesaikan pemasangan dan penyelenggaraan struktur logam lain dan peralatan mekanikal & elektrik. Mekanisme pengangkatan adalah dengan pemacu motor, winch pengurangan gear.

ciri-ciri

  • Objek pengoperasian mekanisme angkat bukan berat gantung bebas, tetapi pintu gerbang bergerak di sepanjang slot atau berputar di sekitar engsel;
  • Untuk gelembung gerbang dalam air yang bergerak, ukuran muatannya juga berkaitan dengan tekanan hidrodinamik yang berubah akibat pembukaan pintu;
  • Terutama untuk pintu gerbang dengan rentang yang besar, angkat berkembar diperlukan dan lif berkembar mesti diselaraskan;
  • Hoist mempunyai kapasiti mengangkat tinggi, kelajuan mengangkat rendah, dan tahap kerja rendah. Umumnya tidak lebih dari 4 m / min, hanya beberapa pintu cepat yang mencapai 10-14 m / min.

Parameter

 
Kapasiti mengangkatKN2*16002*40002*45002*5000
Mengangkat kelajuanm / min1.731.753.282.5
Mengangkat ketinggianm / min282757127
Pengelasan Kumpulan
Dimensi utamaA (m)10.44.58.3
B (m)2.5834.1344.344.95
C (m)3.24.74.54.5
D (m)4.2855.426.18.8
E (m)3.346.36.56.6
F (m)2.2024.1444.1263.95
G (m)3.13.53.54.8
H (m)1.22.22.21.9
Berat keseluruhant54153192138
Sumber kuasa3 fasa AC 50HZ 380V

Perkhidmatan yang Kami Tawarkan

Pemeriksaan Produk

Kami akan memberikan beberapa ujian dan pelaporan percuma, jika anda memerlukan laporan ujian pihak ketiga, sila maklumkan terlebih dahulu, dan pembeli harus membayar kos yang berkaitan.

Pembungkusan

Kecuali disediakan sebaliknya, Syarikat Kami hanya akan mematuhi standard pembungkusan minimum untuk kaedah pengangkutan yang dipilih. Kos semua pembungkusan, pemuatan atau penyangga khas yang diminta oleh Pembeli akan dibayar oleh Pembeli.

Pengangkutan

Kami mempunyai pasukan pengangkutan yang profesional dan cekap. Pengangkutan ke pelabuhan tertentu dan dihantar tepat pada masanya. Kecuali disediakan sebaliknya, Syarikat Kami akan menggunakan pertimbangannya dalam menentukan pembawa dan penghalaan.

Pemasangan

Sediakan fail pemasangan, data teknikal, video, gambar dan lain-lain. Mempunyai pasukan jurutera profesional, jurutera yang tersedia untuk servis jentera di luar negara.

Perkhidmatan selepas jualan

Menjamin mesin dapat memenuhi standard teknikal pengeluaran dan syarat prestasi yang dinyatakan dalam kontrak. Alat ganti yang kaya dan pasukan profesional utama, pasukan sokongan teknikal untuk berkomunikasi dalam masa.

Dapatkan Harga

Kami ingin mendengar mengenai projek anda. Hantarkan maklumat dan kami akan menghubungi anda dengan 24 jam.

Nama pertama

Nama terakhir

Nombor telefon

Mesej

+86 13693732992

TANYA HARGA

Bahasa Melayu
EnglishEspañolPortuguês do BrasilРусскийFrançaisDeutsch日本語한국어العربيةItalianoNederlandsΕλληνικάSvenskaPolskiไทยTürkçeहिन्दीBahasa IndonesiaTiếng Việt简体中文বাংলাفارسیPilipinoاردوУкраїнськаČeštinaБеларуская моваKiswahiliDanskNorskBahasa Melayu