Lier type poort takels

Categorie: Weg en Brug Kraan

Toepassing: De lier type poort takels worden gebruikt voor het openen en sluiten van poorten, prullenbakken, en andere hefwerktuigen.

Winch Type Gate Hoist

Introductie van het product

Afhankelijk van de operationele behoeften van waterkrachtcentrales, zijn de takels belast met het regelen van de stroom door de poort, het ontketenen van de overstromingen, het uitwerpen van sedimenten, het wegvegen van zand en andere belangrijke taken. Ondertussen, kan het hijstoestel de installatie en het onderhoud van andere metaalstructuren en mechanisch & elektromateriaalwerk voltooien. Het opheffende mechanisme is met motoraandrijving, de lier van de toestelvermindering.

Kenmerken

  • Het werkingsvoorwerp van het hefmechanisme is niet een vrijhangend gewicht, maar de poort die langs de gleuf beweegt of rond het scharnier draait;
  • Voor de hefboom van de poort in bewegend water is de grootte van de belasting ook gerelateerd aan de veranderende hydrodynamische druk als gevolg van het openen van de poort;
  • Vooral voor de poort met een grote spanwijdte is een tweelinghijsinrichting nodig en moet de tweelinghijsinrichting gesynchroniseerd zijn;
  • Het hijstoestel heeft hoge het opheffen capaciteit, lage het opheffen snelheid, en laag werkniveau. Over het algemeen niet meer dan 4 m/min, slechts sommige snelle poort om 10-14 m/min te bereiken.

Parameters

 
HefvermogenKN2*16002*40002*45002*5000
Hijssnelheidm/min1.731.753.282.5
Hefhoogtem/min282757127
Groep Classificatie
HoofdafmetingenA(m)10.44.58.3
B(m)2.5834.1344.344.95
C(m)3.24.74.54.5
D(m)4.2855.426.18.8
E(m)3.346.36.56.6
F(m)2.2024.1444.1263.95
G(m)3.13.53.54.8
H(m)1.22.22.21.9
Totaal gewichtt54153192138
Energiebron3-fase A.C. 50HZ 380V

Diensten die wij aanbieden

Product Inspecties

Wij zullen sommige het vrije testen en de rapportering verstrekken, als u een derde-testrapport nodig hebt, gelieve vooraf te informeren, en de koper om de relevante kosten te betalen.

Verpakking

Tenzij anders bepaald, zal Ons Bedrijf alleen voldoen aan zijn minimumverpakkingsnormen voor de gekozen wijze van vervoer. De kosten van alle speciale door de koper verlangde verpakkingen, ladingen of verstevigingen zijn voor rekening van de koper.

Vervoer

Wij hebben professioneel en efficiënt vervoersteam. Transport naar custo-mer gespecificeerde haven en schip op tijd. Tenzij anders bepaald, zal ons bedrijf zijn oordeel gebruiken bij het bepalen van de vervoerder en de route.

Installatie

Verstrek installatiedossiers, technische gegevens, video's, tekening enz. Heb een professioneel team van ingenieurs, ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee.

Diensten na verkoop

Garantie van de machine kan voldoen aan de productie technische standaard en prestatie-eisen indi-cated in het contract. Rijke vervangstukken en Professioneel hoofd-onderhoudsteam, technische ondersteuningsteam om op tijd te communiceren.

Krijg een prijs

We horen graag over uw project. Stuur ons de informatie en wij bellen u binnen 24 uur.

Voornaam

Achternaam

Telefoon

Bericht

+86 13693732992

VRAAG NAAR EEN PRIJS

Nederlands
EnglishEspañolPortuguês do BrasilРусскийFrançaisDeutsch日本語한국어العربيةItalianoΕλληνικάSvenskaPolskiไทยTürkçeहिन्दीBahasa IndonesiaBahasa MelayuTiếng Việt简体中文বাংলাفارسیPilipinoاردوУкраїнськаČeštinaБеларуская моваKiswahiliDanskNorskNederlands