Vinsjetype portheiser

Kategori: Vei- og brokran

Søknad: Vinsjens type heise brukes til å åpne og lukke porter, søppelholdere og annet løfteutstyr.

Winch Type Gate Hoist

Produkt introduksjon

Avhengig av driftsbehovet til vannkraftanlegg, er heisene ansvarlige for å regulere strømningen gjennom porten, frigjøre flom, utfelling av sediment, feie bort sand og andre viktige oppgaver. I mellomtiden kan heisen fullføre installasjonen og vedlikeholdet av andre metallkonstruksjoner og mekanisk og elektrisk utstyr. Løftemekanismen er med motordrift, girreduksjonsvinsj.

Funksjoner

  • Løftemekanismens betjeningsobjekt er ikke en fritt hengende vekt, men porten beveger seg langs spalten eller roterer rundt hengslet;
  • For portens heise i bevegelig vann er dens last også relatert til det skiftende hydrodynamiske trykket på grunn av portåpningen;
  • Spesielt for porten med stort spenn er det nødvendig med heiseløftet, og tvillingheisen må synkroniseres;
  • Heisen har høy løftekapasitet, lav løftehastighet og lavt arbeidsnivå. Vanligvis ikke mer enn 4 m / min, bare noen hurtigport for å nå 10-14 m / min.

Parametere

 
LøftekapasitetKN2*16002*40002*45002*5000
Løftehastighetm / min1.731.753.282.5
Løftehøydem / min282757127
Gruppeklassifisering
HovedmålEr)10.44.58.3
B (m)2.5834.1344.344.95
C (m)3.24.74.54.5
D (m)4.2855.426.18.8
E (m)3.346.36.56.6
F (m)2.2024.1444.1263.95
G (m)3.13.53.54.8
H (m)1.22.22.21.9
Total vektt54153192138
Strømkilde3-faset AC 50Hz 380V

Tjenester vi tilbyr

Produktinspeksjoner

Vi vil gi deg gratis testing og rapportering. Hvis du trenger en tredjeparts testrapport, vennligst informer på forhånd og kjøperen om å betale de aktuelle kostnadene.

Pakking

Med mindre annet er angitt, vil vårt firma bare overholde sine minimumspakningsstandarder for valgt transportmetode. Kostnaden for all spesiell pakking, lasting eller avstivning som kjøper krever, blir betalt av kjøper.

Transport

Vi har et profesjonelt og effektivt transportteam. Transport til kunden angitt havn og sendes i tide. Med mindre annet er angitt, skal vårt selskap bruke sin dom til å bestemme operatør og ruting.

Installasjon

Gi installasjonsfiler, tekniske data, videoer, tegning osv. Ha et profesjonelt team av ingeniører, ingeniører tilgjengelig for å betjene maskiner i utlandet.

Etter salg tjenester

Garanti at maskinen kan oppfylle produksjonsteknisk standard og ytelseskrav angitt i kontrakten. Rike reservedeler og profesjonelt vedlikeholdsteam, teknisk supportteam for å kommunisere i tide.

Få en pris

Vi vil gjerne høre om prosjektet ditt. Send oss informasjonen, så vil vi ringe deg 24 timer i døgnet.

Fornavn

Etternavn

Telefonnummer

Beskjed

+86 13693732992

BE OM PRIS

Norsk
EnglishEspañolPortuguês do BrasilРусскийFrançaisDeutsch日本語한국어العربيةItalianoNederlandsΕλληνικάSvenskaPolskiไทยTürkçeहिन्दीBahasa IndonesiaBahasa MelayuTiếng Việt简体中文বাংলাفارسیPilipinoاردوУкраїнськаČeštinaБеларуская моваKiswahiliDanskNorsk